nieuw!
Combi naaipatroon boxkleed + 2 opbergzakken box
Artikelnummer: 166Anniedoityourself gecombineerd naaipatroon voor een boxkleed en opbergzakken, inclusief duidelijke werkbeschrijving.
Werkbeschrijving Boxkleed. Meet de bodemplaat van de box waarvoor je het kleed wilt maken, zodat je een perfect passend boxkleed krijgt. Het boxkleed dat in de werkbeschrijving wordt beschreven is 72 x 91 cm. De onderkant van het boxkleed is met stof 1 gemaakt. Dit patroon staat ook in De Babybundel en boek deel 1.
Inhoud van het pakket:
• Werkbeschrijving
(je meet de stof zelf uit)
Om dit boxkleed te maken heb je nodig:
• 100 cm x 140 cm katoen stof 1
• 20 cm x 140 cm katoen stof 2
• 20 cm x 140 cm katoen stof 3
• 20 cm x 140 cm katoen stof 4
• Fiberfill* 2 maal (= 2 lagen)
• 72 x 91 cm (of zo groot als de onderplaat van de box)
• Vier verschillende lintjes van 12 cm
• Naamlabel (optioneel)
Naaipatroon opbergzak, inclusief duidelijke werkbeschrijving. Deze handige opbergzak hangt aan de box en hier kun je al het rondslingerende speelgoed in opruimen. Het is erg leuk om de opbergzak van dezelfde stof als het boxkleed te maken. Dit patroon staat ook in De Babybundel en boek deel 1.
Naaipatroon Teddy opbergzak, inclusief duidelijke werkbeschrijving. Deze handige teddy opbergtas hangt aan de box. Deze is voorzien van 3 knopen en is gevoerd met een tricotstof.
Inhoud van het pakket:
• Werkbeschrijving
(U meet de stof zelf uit)
Om deze opbergzak te maken heeft u nodig:
• 110 cm katoen stof 1
• 20 cm katoen stof 2
• 20 cm katoen stof 3
• 20 cm katoen stof 4
• Applicatie
• Naamlabel (optioneel)
Voor een Teddy opbergzak heeft u nodig:
• 50 cm teddystof voor de buitenkant
• 50 cm binnenstof als voering
• 3 knopen
• Naamlabel (optioneel)
Losse naaipatronen voor je baby uitzet bestel je makkelijk en snel online, alle baby naaipatronen worden uit eigen voorraad geleverd dus je hebt het lekker snel in huis. Ook leuk om cadeau te geven!